Wady Postawy Skoliozy

 • Nadzieja pozwala iść naprzód, wytrwałość stać, a odwaga wracać.

  Władysław Grzeszczak
 • Pomagamy Dzieciom i Młodziezy skutecznie i bezinwazyjnie przeciwdziałać zniekształceniom kręgosłupa i nieprawidłowej sylwetce.

 • Wierzymy, że dzięki temu mogą cieszyć się prawidłową postawą a zatem zdrowiem i większą pewnością siebie!

O nas

Witamy na stronie naszego ośrodka.

W naszym ośrodku proponujemy profesjonalne, nieinwazyjne i skutecznie leczenie skolioz o różnych stopniach skrzywienia. W terapii używamy najnowocześniejszych metod i urządzeń do leczenia skolioz wad postawy oraz wszelkich zaburzeń stabilizacyjnych jak Delos Postural System. Pierwsze efekty widać już po kilku tygodniach ćwiczeń. Metoda ta wprowadza całkiem nową jakość w pracy ze zniekształceniami kręgosłupa u dzieci i młodzieży.

Nowości
 • Szkoła "Pleców"

  Centrum Terapii Wyspa zaprasza do "Szkoła pleców" - jest to praktyczny warsztat dla każdego, a w szczególności dla dzieci z chorym kręgosłupem.

 • Zapraszamy na masaże relaksacyjne i lecznicze.

  Zapraszamy na masaże relaksacyjne i lecznicze. Dla rodziców dzieci uczęszczających na terapię w Ośrodkach Wyspy cena promocyjna!!! Szczegółowe informacje w Centrum Terapii Skolioz i Wad Postawy pod numerem 601 330 664.

Terapeuci i Lekarze

Największym potencjałem każdego przedsięwzięcia - także "Wyspy" - jest zespół ludzi. W naszym Ośrodku pracuja lekarze i terapeuci posiadający  doświadczenie kliniczne i ciągle podnoszący swoje kwalifikacje.
Zapraszamy!

Nasi partnerzy