Wady Postawy Skoliozy

  • Nadzieja pozwala iść naprzód, wytrwałość stać, a odwaga wracać.

    Władysław Grzeszczak
  • Pomagamy Dzieciom i Młodziezy skutecznie i bezinwazyjnie przeciwdziałać zniekształceniom kręgosłupa i nieprawidłowej sylwetce.

  • Wierzymy, że dzięki temu mogą cieszyć się prawidłową postawą a zatem zdrowiem i większą pewnością siebie!

O nas

Witamy na stronie naszego ośrodka.

W naszym ośrodku proponujemy profesjonalne, nieinwazyjne i skutecznie leczenie skolioz o różnych stopniach skrzywienia. W terapii używamy najnowocześniejszych metod i urządzeń do leczenia skolioz wad postawy oraz wszelkich zaburzeń stabilizacyjnych jak metoda FED oraz Delos Postural System. Pierwsze efekty widać już po kilku tygodniach ćwiczeń. Metoda ta wprowadza całkiem nową jakość w pracy ze zniekształceniami kręgosłupa u dzieci i młodzieży.

Nowości
  • Zapraszamy na masaże relaksacyjne i lecznicze.

    Zapraszamy na masaże relaksacyjne i lecznicze. Dla rodziców dzieci uczęszczających na terapię w Ośrodkach Wyspy cena promocyjna!!! Szczegółowe informacje w Centrum Terapii Skolioz i Wad Postawy pod numerem 609 690 957.

Terapeuci i Lekarze

Największym potencjałem każdego przedsięwzięcia - także "Wyspy" - jest zespół ludzi. W naszym Ośrodku pracuja lekarze i terapeuci posiadający  doświadczenie kliniczne i ciągle podnoszący swoje kwalifikacje.
Zapraszamy!

Nasi partnerzy